Nisam mogao da citam vise lazi ove sto svi salju po internetu...dosta je viseeeee....nisam sve ni procitao ali nema vezeeeee...nije nista ovo tacnoooo...jedva danas idemo na mjesecl,a ne oni da su isli prije 80 godina na njeg...mogu Vam naci hiljadu dokaza da nisu gore bili,ali evo nekoliko za pocetak...: Zastava vijori u Svemiru...wooooow nisam znao da na Mjesecu nasem ima vjetra... Zatim sjene idu pogresno,jedan lijevo druga desno...kako to??? Mogu Vam naci serije koje su govorile o ovome,pa i covjek jedan koji je sa njima laz tu napravio je priznao da je sa njima radio u tom programu nekom...
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 17 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...