Kako imate obraza da nesto sto na sta cete da uzimate pretplatu nazovete casopisom za popularizaciju astronomije? Popularizacija podrazumeva pristup kakav imaju Wikipedija ili FSN a ne ovo. PU, sramota! Ja sam vlasnik samo jednog jedinog broja (poslednjeg) papirnatog AM-a, jer sam tada poceo da se zanimam za astronomiju, nije mi bilo zao da ga platim i planirao sam da ga kupujem redovno ali tako ste nam vratili. E sad, u znak protesta, necu da uzimam nikakav PDF od vas, ne zato sto se to u susednim drzavama deli gratis nego iz principa! Sta vi popularizujete, ne lupetajte molim vas, tom pretplatom vredjate mene i druge autore GnuZill-e koji popularizuju neke stvari na dobrovoljnoj bazi a u sustini radimo isti posao - prevedemo po koji clanak, napisemo po koju reportazu i sve to spakujemo u PDF... Ovako tek ne vidim svetlu buducnost casopisa, nadam se samo da necete jos i reklame ubacivati. /C-ICE off
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 17 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...