jeste tacno da je to povratak u buducnost .Ali niko ne razmislja da je tih 100 tona 80 - 90 mogla da ode tadasnja tehnologija u kosmos mesec il mars a za 15 - 20 godina ce ici puno sofisticiranija ,razvijenija i tehnologija koja ce moci puno vise nego onih 100 tona 80..... dakle u tih 100 tona 2020 ce roboti mnogo vise moci nego oni 80-90...moozda ce na mesec biti poslati roboti za proizvodnju vazduha iz kamena a ne 80-90 100 tona vazduha nadam se da se razumemo sto je mozda i bolje nego da su pare otislena stanicu na mesecu 90 ,kada bi bila napustena zbog nemogucnosti preskupe eksploatacijei odrzavanja baze ....tada je postojala tehnologija za to ali ne i resursi za odrzavanje tolikih letilica buran i space shattle ....zato su ih i Amerikanci napustili ...
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...