Ne svidja mi se cinjenica da astronomsko udruzenje "Milutin Milankovic" uopste nije bilo obavesteno da ova izlozba dolazi u Pancevo. Ja sam clan tog udruzenja i licno sam se raspitivao oko dolaska izlozbe, pri tome sam bio dobijao povratnu informaciju da cemo biti obavesteni oko tacnog datuma dolaska. Tuzno je to sto sam za ovu izlozbu saznao iz lokalnih novina. Nadam se da postoji logicno objasnjenje zasto nije kontaktirano udruzenje "Milutin Milankovic". Dragan Radmilovic uopste nije sam morao da snosi troskove oko postavke jer je udruzenje konkurisalo za ta sredstva u budzetu grada Panceva za 2010., i naravno sredstva su bila na raspolaganju. Ne bih voleo da se propusti ovakve vrste desavaju u buducnosti. Mozda je neukusno sto sam ovaj postupak okarakterisao kao propust, ali to bi bilo kao kada bi neko hteo da dodje da boravi kod vas u kuci, a da vam se ni ne najavi. Valjda svi imamo isti cilj- da popularisemo astronomiju u Srbiji, zajedno(tako je lakse :))
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...