Skoro da se u potpunosti slazem svama, ali uz jedno veliko ALI....... Naime, iako tu nema nikakve nauke ipak treba malo shvatiti i psihologiju i mentalitet ljudi.Ova kvazinauka koja se godinama nagomilavala u umove svih ljudi vec stvara i ono veliko ALI....ljudi se pocinju ponasati sukladno njihovim horoskopskim znacima.Nadalje, STATISTIKA....sto cete priznati da je nauka isto tako daje cudne dokaze za puno stvari....naime...statisktika kaze da ljudi koji su rodjeni ranije u godini su super sportisti za razliku od onih koji su rodjeni na kraj godine...koji su odlicni ucenici............Od ovoga proizlazi da niko nesme nista brisati potpuno .....jer je covijek cidno stvorenje....a njegov je um(citaj psihologija) josh cudnija......nekaze dzaba nash narod....covijek je ovca i mozes ga vodati gdje oces......eto ti primjere u politici......nasmijao bi se ...ali me strah da ne pobrishu moj komentar.......znaci nije zlato sve sto sija......i nije sve sto je nepoznato nepostojece.......bar dok se sa sigurnoshcu ne dokaze superotno
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...