Odličan tekst, samo ne verujem da će ga ignoramusi, kojih se autor dotiče, uopšte pročitati ovaj članak. Ali, kad se malo bolje razmisli, ne može se praznog stomaka razmišljati o sudaraču i protonima... Ipak, ne slažem se sa autorovom opaskom da Braun lupeta o crnim rupama izazvanim eksperimentima u LHC-u. Na samom početku filma "Anđeli i demoni" upravo se govori o tome kako su naučnici uspeli da "ukrote" Bozon i zaista se glorifikuje ova čestica, bez obzira što i dan danas možemo samo da nagađamo šta će sve ona predstavljati.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 22 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...