Mogu da vec sada predvidim da ce SSP(Sivcina Star Party) od ove godine biti tradicionalan i uspesan,kao sto je to postao i Golija Star Party...Ovo je fantasticna dark sky lokacija,sa fenomenalnom prirodom,podrucje je izuzetno slabo naseljeno,sasvim korektna nadmorska visina,lokacija je pristupacna u smislu putne infrastrukture,svi preduslovi su tu za uspesan star party.Termin je ovoga puta malo nesrecno izabran jer nije u vreme moonless window-a a,pa predlazem Draganu da se to obavezno koriguje sledeci put. Uglavnom,mi iz Aristarha cemo se truditi da budemo redovni ucesnici.... Drago AD Aristarh Kragujevac
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 22 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...