Postovani gospodine Jovanovicu moram da vam se puno zahvalim za ovaj clanak.Mislim da je nepotrebno da kazem da sam ateista. Zaista nemogu da shvatim da obrazovani i inteligentni ljudi danas mogu da pezpogovorno veruju u sta pise u "nekim knjigama". Da bez ikakvog samostalnog i slobodoumnog koriscenja intelekta razmisljaju o tome da im pune glavu glupostima. Razumem da se u te stvari verovalo do pre 100 pa i do pre 50 godina.Ali danas verovati u te stvari?!?!?!? I jos mi moramo da se pravdamo pred njima?!?!?!? I Galilej je bio u manjini pa to ne znaci da nije bio upravu. Nazalost i danas neprosveceni ljudi diktiraju nama prosvecenima ali i to ce se promeniti kad tad. Jos jednom hvala na ovom tekstu!
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 13 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 16 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 16 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 18 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 19 sati ranije

Foto...