Ucestvovao sam u anketi i dao glas za Jupiter, ali na kraju ipak navijam za to da ma kakva odluka bila, na kraju zaista i bude realizovana. Kao sto rekoste 10 godina je dug period i mnogo toga se moze desiti, od raznih finansijskih, naftnih, ratnih i drugih kriza. Dakle, dajem glas za sve buduce projekte istrazivanja svemira. Samo napred!
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 13 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 16 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 16 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 18 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 19 sati ranije

Foto...