Zahvaljujem svim astronomskim društvima, sekcijama i drugim sličnim udruženjima u Srbiji koja se bave popularizacijom astronomije, koji su primili Dragana Radmilovića, razgovarali sa njim ,popunili njegovu anketu i time doprineli da se ostvari dugogodišnja ideja i VELIKA ŽELJA-OSNIVANJE SAVEZA ASTRONOMA AMATERA SRBIJE.Hvala svima na gostoprimstvu, ljubaznošću i lepom prijateljskom,drugarskom odnosu prema Ramiloviću.Na put je odlazio srećan a vraćao se zadovoljan,presrećan pun lepih utisaka,novih poznanstava i saznanja.Još jednom VELIKO HVALA SVIMA.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 21 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...