Trajalo je dugo ali velika ljubav i upornost su dale pozitivan rezultat.Zahvaljujem se gospodinu Draganu Radmiloviću članu ADRB, ADNOS, AD Lira i osnivaču AD Eureka,na istrajnosti, uloženom vremenu i trudu u prikupljanju podataka amaterskih astronomskih društava i sekcija putijući po celoj Srbiji da bi se registrovali i postali Savez.Želim da pohvalim Radmilovića koji dosta radi na edukovanju dece i omladine iz oblasti astronomije. Zahvaljujem i svim ostalim učesnicima koji su istrajali u svemu ovome.Čestitam SAAS.Samo NAPRED,BRAVO!!!!!!!!!!
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 21 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...