Ma sve u svemu slabo ministra intresuje sadrzaj pisma, to je svima jasno. Ali u svakom slucaju pozdravljam upornost i nacin. Mislim da sama politicka pripadnost, pa ni vlast nije odgovorna za ovako nedeltvornog ministra kada je u pitanju nauka. Na primer da je ministar nauke uradio istu kolicinu posla kao ministar policije mi ne bi imali gasenje casopisa Astronomija, Petnice itd. Licno smatram ministra nauke sposobnim covekom pa se cudim samom izostanku volje za obavljanjem poverenog posla bez obzira na krizu ili cak uprkos krizi.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 19 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...