Odmah na pocetku da se ogradim, ne pripadam ni jednoj stranci niti iste simpatisem! Ono sto meni smeta, a na neki nacin i boli, je to sto je svojevremeno (citaj oko zadnjih izbora) stranka gore ponenutog ministra izjavljivala kako su srpski intelektualci uz njih, kasnije se ispostavilo da i narod tako misli jer su dosli na vlast! Ako je tako, onda su DEBELO prevareni i jedni i drugi!!! Za vreme ove vlasti, videli smo kakve su finansijske probleme imali u Petnici, pa kako rece Momcilo "...u MGA mi ugasismo časopis Astronomija..." (To mi tako strasno zvuci, da sam se najezio kada sam citao tekst!) itd. Prosto se pitam, da li je aktuelna vlada najbolje sto Srbija ima, ili su u pitanju najbolji od najgorih? I kako misle u EU (toliko pominjanu) sa ovakvim izdvajanjima za nauku?
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 19 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...