Mada je stvar očigledno istrgnita iz nekog konteksta o kome neznam ništa (recimo, koja ceremonija, kojim povodom, i gde), osećam da se slažem sa g. Momčilom. Ono što je tužno i što je zapravo PRAVA tema u ovoj državi, jeste zašto se taj i takvi NIKADA ne osete dužnim i obaveznim da odgovore na ovakva pisma? Oni ne odgovaraju ni mnogo važnijim instancama, pa bi verovatno bilo smešno očekivati da će se usuditi odgovoriti na jedno ovakvo pismo. Ali ipak ... ipak ... zar nemaju malo morala i odgovornosti, i zar ne osete makar elementarnu 'zaslugu' za ovakvo stanje u školama, fakultetima, fabrikama, stadionima, ulicama, vojsci, crkvi ... (nema kraja)
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 19 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...