Khm! Potpuno je u priči zanemarena jedna činjenica. Nikada neće obe strane biti ravnopravne u posedovanju vojnih robota. Dve zemlje koje su vojno ravnopravne, verovatno nikada neće ni ratovati. Problem je što će bogate zemlje (jel neko rek'o USA?!?) razviti silnu robotizovanu vojnu tehniku, a onda to koristiti na tehnički potpuno inferiornim vojskama baziranim pretežno na ljudskoj "snazi"... S' obzirom da sami neće trpeti gotovo nikakve gubitke, biće im još lakše da intervenišu gde im to odgovara i kako njima odgovara.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 19 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...