Bravo ! Čak i danas u 21 veku, mnogi ljudi se ne usudjuju da pišu o ovom problemu.Štaviše, imam utisak da se opet polako vraćamo u srednji vek.Frapantna je i činjenica da u naučno-tehnološki vodećoj i najrazvijenijoj naciji na svetu, Američkoj naciji, vlada takva klima da je maltene bezobrazno i drsko pomenuti u javnosti da je neko - ateist.Pa šta onda tek reći za ostatak sveta ?
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... Pre 33 minuta
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 15 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 17 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 18 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 19 sati ranije

Foto...