Posebno me je dirnuo poslednji komentar/pitanje. Ljubav (ili odsustvo) prema zemlji je privatna stvar, svakako nema veze sa astronomijom i ovim magazinom, ali kada ste vec dotakli tu temu, rekao bih da autor Astronomskog Magazina pokazuje vise ljubavi prema svojoj zemlji cinjenicom da ovaj sajt uopste pravi, nego vecina ljudi koji smatraju da je patriotizam nesto cime se treba diciti ili sto se automatski podrazumeva. Astronomski magazin je (cesto mukotrpnim radom i na racun privatnih finansija) jedno od retkih mesta gde se zaista pruza podrska domacoj astronomskoj/naucnoj sceni, i to na pravi nacin. Siguran sam da fotografi koje ste pomenuli u komentaru dele moje misljenje. A vi, gospodine, ste optereceni nebitnim stvarima.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 17 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...