Interesuje me zasto niste postavili sjajne fotografije nasih astrofotografa nego ste, skoro kao namerno, postavili prvo astrofotografije nasih suseda, pa tek onda nesto mrsavo od Nedeljka Markovica sa Mesecom (covek ima odlicne snimke) i jos par nasih ljudi? Dugo pratim AM i znam za vise nasih astrofotografa kao sto je gosn. Stojanov, jos fotki od Nedeljka Markovica zatim jedna ekipa iz Kragujevca (pogledajte forum, cak su odlucili da napuste topik gde su postavili odlicne slike), Grnja, Mravik, Lajos, Radan iz Makedonije, sjajni momci iz ADRB (Nesha, Duca, Nenezic) itd? Nasi ljudi nemaju besnu opremu vec vrlo skromnu s toga se ne mogu takmiciti sa kolegama astronomima iz susedne Hrvatske. Mislim da nije u redu prema nama citaocima i samim ljudima iz Srbije da stavljate strane (NISAM NACIONALISTA) astronomske slike, a toliko ih ima u arhivi AM od domacih. Drugo, ispada kao da nasi astronomi slikaju duge i munje, a svi drugi galaksije i magline. Zbog ovakvog bezobrazluka vise necu biti redovan posetilac vaseg sajta. Sad sam se zapitao da li vi uopste u redakciji (koliko god da vas ima) volite svoju zemlju i pored svih mana i nedaca koje poseduje?
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 17 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...