Mada nisam baš u toku sa diskusijom i materijom (pišem o Rusima i njihovom planu da odlete na Mars uz pomoć nuklearnih/jonskih motora), čini mi se da se slažem sa Jevremom da je čitava pomama za Novom godinom potekla sa 'trulog zapada', i da više nema nikakve veze sa duhovnošću, sabornošću, itd. na šta bi trebalo da asocira. Ako je J. kod mene naišao na rečenice koje ga asociraju na 'loše srpstvo' onda ili ne čita pažljivo, ili ne razume kontekst, ili se ja loše izražavam, na čemu se a priori izvinjavam ali to ne mogu mnogo da promenim. To sa B92 nisam shvatio jer njih ne gledam, a inače ne delim ničije simbole niti mišljenja sem svoje ćerke koja ima 9,7 godina. Hristos se rodi
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 16 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...