I ja se pitam sta ljudi koji ne veruju u nauku i sletanja ljudi na Mesec traze na ovom sajtu. Covek je uvek bio znatizeljan i uvek ce biti. To znaci da ce uvek traziti nova prostranstva i nova iskustva svuda pa i na drugim nebeskim telima kao sto je to bio Mesec, kao sto ce to biti i druga tela. S druge strane, nije isto kad nesto obavlja covek, a kad nesto obavlja robot. Prvo se salju roboti i psi itd, a kasnije, kad god to bilo ide covek. 1969. godine su u trci bili Rusi i Amerikanci. Bilo je pitanje casti i prestiza ko ce prvi sleteti na Mesec sa ljudskom posadom. Do sad niko nije osporavao sletanje ljudi na Mesec. Sad je na to dosao red jer je proslo tacno 40. godina i uvek se nadje neko ko ce reci: "Ma oni uopste nisu ni sleteli na Mesec". Ako nekome smeta tema ne mora da se "uzbudjuje" i ne mora da se citajuci ovaj tekst nervira. "Ovo je mali korak za čoveka, a veliki za čovečanstvo". Pogledajte celu istoriju i videcete da je covek uvek, ali uvek bio znatizeljan i radoznao u vezi sa svim. Zato je i bio na Mesecu 1969. godine
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 15 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...