Sad sam pročitao tvoju priču o najglupavijim dokazima da ljudi nisu bili na mjesecu i moram da ti kažem, bez da se uvrijediš, da je onaj prvi tvoj navod i poredjenje odlaska na mjesec i čovjekov odlazak na Mont Everest veoma glupo. Poredjenje ne da nije na mjestu nego niti u jednom segmentu nema istu podlogu, a to ću i objasniti. Čovjek koji se prije deset godina mogao popeti na Mont Everest, vjerovatno je posle deset godina stariji za isto toliko godina i za tih deset godina nije mogao mnogo da napreduje za razliku od tehnologije koja je u proteklih 40 godina (,,od prvog slijetanja na Mjesec") toliko napredovala i toliko se razvila da je gotovo nemoguće uporedjivati je sa 1969. godinom. Smatram da tehnologija nije bila dovoljno razvijena 1969. godine da bi mogla čovjeka da spusti na Mjesec.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 15 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...