Meni su ovi ameri blesavi?!? Zar ne mogu da se ujednine međusobno i od tehnologija kojima trenutno raspolažu i koje malo doteraju naprave JEDAN univerzalni sistem koji će im opsluživati sve potrebe vezane za letove u svemir. Ovo je bzv. da NASA pravi svoj sistem, vojska svoj, privatne kompanije nešto svoje (aj' privatne ne može niko da spreči da rade svoje sisteme ali treba to nekome i prodati). Rusi, posle svih onih njihovih experimentalnih projekata na kraju imaju Sojuz i Progres i to je to. Sve obavljaju s' njima. I vojno i civilno.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 14 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...