Kada pomislim da u tako divnim pejzazima kroz 400 godina vise nece biti Rusa. Steta je sto se sadasnje vlasti Rusije ne bave njihovim najozbiljnijim problemom: "belom kugom". Isti je problem i Srbije. To su istorijske i neoprostive greske rukovodioca obadve drzave. U politici je najvaznija stvar VIZIJA, a ne ko ce biti gradonacelnik Leposave.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... Pre 31 minuta
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 15 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 17 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 18 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 19 sati ranije

Foto...