Zanimljiv članak ali ne slažem se sa tvrdnjom da smo žrtve neke teorije zavjere koje kolaju internetom. Prije bi rekla da smo žrtve propagande i medijski izazvane panike vezane uz priču o svinjskoj gripi i njezinim kobnim posljedicama. Svake godine ljudi umiru od posljedica gripe ali se nikada do sada nije to davalo na sva zvona i o tome nas nisu uredno izvještavali svi mediji kao sada. Ne mogu se oteti dojmu da se tu radi o velikoj manipulaciji i zastrašivanju a sve u svrhu što veće zarade. Tim više što u Zagrebu, doktor iz Imunološkog zavoda koji iznosi činjenice o kupnji cjepiva protiv svinjske gripe dobiva (radi se o tome da je od strane farmaceutske firme uvjetovana kupnja od 5,5 milijuna doza cjepiva, znači da se ama baš svi cijepe ostalo bi još jedan milijun doza) dobiva otkaz a o njegovim tvrdnjama ama baš nitko do danas ništa ne želi reći i svi mudro šute i broje novooboljele. Iako sam se ranijih godina uredno cijepila, sada sigurno neću jer u cijeloj toj priči previše je toga mutnog.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 12 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...