Pa, jesam stvarno jedno vreme razmisljao o nastavku.Ipak, cini mi se da je ovako efektnija i da se zavrsava bas na vreme.Hvala na Vasoj dobroj oceni price.Postoji jos jedna bolja, zove se ,,Kota 905,, i trebala je biti postavljena pre ,,Detonatora,, ali ja i urednik nikako da se dogovorimo oko nje jer neke stvari izgledaju kao da zadiru u problematiku ,,medjunacionalnih odnosa,, i slicno pa je sudbina te price neizvesna (postoji mogucnost da se ,,Kota,, i opet ,,Detonator,, pojave na www.art - anima.com a na prolece i u zbirci prica iydavacke kuce ,,Tardis,, iz Beograda) Srdacan pozdrav !
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 2 dana ranije

Foto...