Da bi napredovali u životu morate da se ponašate kao prirodnjak tj. svaki podatak je potrebno proveriti(ako treba i više puta). Bez obzira kakvi rezultati bili u odnosu na vašu pretpostavku te rezultate morate prihvatiti.Ukoliko se ponašate suprotno tome osuđeni ste na stagnaciju. Istorija je problematična jer se često njome manipuliše,ali onda jednostavno pogledajte šta o dotičnoj temi piše u knjigama drugih zemalja, sa različitih kontinenata.Prihvatati bilo čije mišljenje bez proveravanja je uskoumno. I Rusija i SAD,uostalom i svaka druga država(pa i naša),ISKLJUČIVO gledaju svoj interes.Tu emocija nema,ili su one zanemarljive ako ih ima. Na ovu temu treba gledati na ovaj način po mom mišljenju.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 2 dana ranije

Foto...