Kažete da se nije javljao tri nedelje, pa možda je bio na ljetovanju, poželio trol da se malo odmori od trolovanja... Ne hranite trola, ignorirajte ga. Zaustavite ga što prije! Predlažem da obrišete sa sajta svu prljaštinu koju je ostavio, sve zlonamjerne komentare za koje je utvrđeno da njemu pripadaju. Ne dozvolite više tom anonimnom lažnjaku - mutantu da vrjeđa i omalovažava poštene ljude, vredne saradnike, pisce i konačno uredništvo sajta. Zbog mogućnosti anonimnog komentiranja sajt je primamljiv različitim internetskim trolovima. Srećno!
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 4 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 18 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 21 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 21 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 23 sati ranije

Foto...