Nije u vezi ove konferencije ali je u vezi meteora.U ponedeljak 17.08.2009.g. našao sam se na autobuskoj-železničkoj stanici u Novom Sadu čekajući autobus za Kamenicu (71,72,74,..). Oko 22h možda minut, dva ranije, na nebu se pojavila sjajna lopta, spustila relativno sporo (3-4 sec) i zgasnula. To nije ništa neobično, da to mesto nije osvetljeno velikim brojem reflektora (znači ne obično ulično svetlo), što dovodi do zaključka da je meteor bio veoma sjajan. Očekivao sam da se vest pojavi na sajtu već juče ali za sada je nema. Zanima me da li je još neko video ovaj sjajan meteor.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 4 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 18 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 21 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 21 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 23 sati ranije

Foto...