He, he, svaka slika pažljivo birana zar ne? Saša, svaka čast! Iako su većini koja posećuje ovaj sajt poznate ove činjenice, ovo je veoma zanimljiv tekst. Kada li ćemo u "komšijsko dvorište na kaficu"??? Mi tamo,a Vojadzeri već stigli!!!
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 4 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 18 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 21 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 21 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 23 sati ranije

Foto...