Ne bih se slozio da je tadasnja vlast stajala iza ove velicanstvene prevare. Ministarstvo je slalo pozive da se uziva u dogadjaju, ali da se ne posmatra golim okom. Koliko me secanje sluzi i cela delegacija na celu sa ministrom je isla u Kanjizu da posmatra potpuno pomracenje. Uostalom, vlast tada nije imala kontrolu nad medijima, osim RTS-a. I taj RTS je po tom pitanju bio uzdrzan. Mediji su privatni, vlasnici su bili isti kao i danas i moze se pretpostaviti ko je stajao iza toga. Takodje, ista obmana je sprovodjena i u Crnoj Gori, u kojoj se narod apsolutno pridrzavao preporuka da ostanu u zatvorenom. Ne znam kako je bilo u republikama u okruzenju ili Evropi, ako neko ko ima takvih informacija procita ovo neka javi.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 4 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 18 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 21 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 21 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 23 sati ranije

Foto...