Pretpostavljam da je i u Severnoj Koreji a ne samo u Srbiji bila opsta opasnost od pomracenja. Ali ne treba narod kriviti. Kakve je to "ratove i nedela prouzrokovao narod", nas, srpski narod... Ljudi se plase, to je jedan od osnovnih ljudskih instinkta. Plase se novog Jasenovca, pa i pomracenja sunca ako ih neko izmanipulise, plase se svega. Mislite o tome.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 4 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 18 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 21 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 21 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 23 sati ranije

Foto...