"Svemir" je već mjesecima hit knjiga na našem fakultetu (FER, Zagreb). Čestitke Fonoviću na odličnoj knjizi! Žalosno je da ima pojedinaca koji se ovdje (a vjerojatno i drugdje) lažno predstavljaju (Kovač = Marina) kako bi djelovali destruktivno, vrijeđali i uznemiravali astronome i prijatelje astronomije. To su bolesne osobe, duboko nezadovoljne sobom i uistinu nesrećni ljudi... uz sve to trol koji nas je posjetio pokazao je da je slabo upućen u astronomiju. Koristim priliku da pozdravim astronome ex-juge, posebno vrijedne ljude koji stvaraju Astronomski magazin.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 4 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 18 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 21 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 21 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 23 sati ranije

Foto...