Kroz istoriju bilo je jako mnoooogoooo ljudi koji znaju malo ili nista, koji veruju u sve, i koji po ceo dan komentarisu kako nista ne valja, a bilo je jaaakooooo malo ljudi koji znaju tek malo nesta vise od ovih prvih, koji ne veruju u nista osim onoga sto vide/dokazu, i po ceo dan gledaju/dokazuju/razmisljaju i CUTE o onome sto NE ZNAJU ... Ovi drugi su nas doveli od tocka do meseca, a od grane do tocka, a sto se tice ovih prvih sumljam da se iko moze setiti i jednog po necemu dobrom...
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 4 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 18 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 21 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 21 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 23 sati ranije

Foto...