Branko, u pravu ste, ali niko normalan i ne dovodi kvalitet te knjige u pitanje. Pa knjiga se oslanja na odlične izvore, dobla je odlične recenzije i hrvatskih i srpskih astronoma, rasprodala se, doštampano je još nekoliko stotina primeraka itd.

Vi ste suviše ozbiljno shvatili te kako kažete "proizvoljne i zlobne napise". Njih piše jedna ista osoba iz ličnog animoziteta. Evo o tome članka: Trol ponovo među nama!


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 10 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 12 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 13 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 14 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 16 sati ranije

Foto...