otisak koji je Nil Amstrong ostavio na mesecu bi lako mogao da nadzivi cvecanstvo jel se na mesecu NISTA ali as NSITA ( tacije ovo je skoro tacno) ne desava. Mesec je u sustini jedan ogromni kamen prekriven tankim slojem prasine i ta prasina se ne pomera sa njom se nista ne desava... kao sto si rekao nema vera nema vode, skoro da nema tektonskih pokreta ... sto se tice zastave pogledaj bolje gornji deo zastave ta zastava je bila okacena na dve daske koje su postavljene u obliku slova " Г " i pte toga namerno izguzvana da i izgledala kao da se viori...
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 3 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 17 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 19 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 20 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 22 sati ranije

Foto...