Bio sam na predavanju i prezentaciji knjige u TGZ-u... Veseli me što je na tribini bilo mnogo maadih. Ovom knjigom dali ste velik doprinos popularizaciji astronomije. netko u publici je rekao - ova domaća knjiga je nešto najbolje od vremena Saganovog KOZMOSA... Želim Vam mnogo uspjeha i još novih knjiga.. Danijel Ivezić
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 3 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 17 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 19 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 20 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 22 sati ranije

Foto...