Molim Vas, ako mozete da mi postavite nekakav dokaz za tvrdnju "da je zavisnost od kofeina uzrok mnogih oboljenja (naročito raka)". Slucajno se bavim biomedicinskim naukama, pa bi me jako zanimalo da procitam vise o tome, ako mogu. Na Beogradskom maratonu je do skoro bilo dozvoljeno konzumiranje energetskih pica (poput Red Bull-a) ali samo posle trideset i sestog kilometra i tada se ne smatra ilegalnim. Nisam sigurna kakve su propozicije bile ove godine. Pozdrav! Ksenija
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 3 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 17 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 19 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 20 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 22 sati ranije

Foto...