Stize i drustvo iz Zrenjanina, neznamo jos koliko nas tacno stize, ali bio bi nam potreban prevoz od NS do Letenke.... Potrudicu se da vam do ponedeljka javim tacan broj nas koji bi dosli... Goran Curcic A.D. "Milutin Milankovic"
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 3 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 17 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 19 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 20 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 22 sati ranije

Foto...