Komentari

Pogrešno ste shvatili

To nije tačno, pogrešno ste shvatili. Svako ko ima znanje i sredstva može da lansira raketu - pod uslovom da se pridržava određenih pravila. Uostalom, tako je i u saobraćaju. Dok se držite propisa sve je u redu.
Write comment (0 Comments)

Samo mi

Znači više nije dozvoljeno malima da lansiraju rakete. Odmah slede osude. Umesto da ponude pomoć i saradnju.
Write comment (0 Comments)

Pohvala

E ovo bi trebalo da bude pohvala tebi licno,jer se konacno nasao neko normalan i sa pravim argumentima i znanjem da uspe da objasni ovoj napacenoj populaciji kako stoje stvari,a ne da i dalje veruju tamo nekakvoj slabovidoj Borki i Trgovcevicima i cudima.Odlican tekst i jos bolje argumentovan..sve hvale.Pozdrav
Write comment (0 Comments)

ODGOVOR

Zdravo. Korisna dopuna. Vidim da se načelno slažeš samnom da su sve nabrojane sonde pravo čudo tehnike XX veka. Kad bi mene neko pitao koju bih letilicu ikad napravljenu voleo da imam u dvorištu, bez dvoumljenja bi to bilo Voyager. U knjizi o Velikim otkrićima to je jedina kosmička letilica kojoj sam posvetio zasebno poglavlje i napisao o njoj sve što sam u tom trenutku znao o njoj (njima).
Write comment (0 Comments)

ODGOVOR Odgovoru>

Hm, različiti izvori. Mislim da je i tebi jasno da je reći nešto tako decidirano praktično nemoguće. Uostalom, to ništa ne menja u suštini, zar ne? Pozdrav i hvala na comment
Write comment (0 Comments)

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 10 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...