Komentari

Puni uspeh Vojadzera

Koliko se ceni da ce jos Vojadzeri raditi? Mislim na izvore elektricne energije i, naravno, sa koje daljine se mogu hvatati signali sa njih... Zaista oni predstavljaju epsko dostignuce...
Write comment (0 Comments)

Odgovor Momi

Zdravo. Pa mogao si da nađeš o tome i na AM. U svakom mom tekstu o Voyagerima (ima ih dva!) napišem i o tome gde se trenutnno nalaze. Pokušaj na Nasinom sajtu: voyager.jpl.nasa.gov/where/index.html ii ovde: www.astronomynow.com/news/n1212/05voyager/ Preporučujem ti ipak da malo pretražiš naš sajt i tu ćeš naći na srpskom makar nekoliko izvrsnih textova o ove dve fenomenalne sonde. Srećno!
Write comment (0 Comments)

Molba u vezi Vojadzera

Nedavno sam negde procitao o ogromnoj udaljenosti Vojadzera, kao i podatak da jos uvek se sa njega primaju podaci. Molio bih vas da mi ukazete gde bih mogao vise o tome procitati.
Write comment (0 Comments)

sećate li se...

Stevo, sjajna retrospektiva, budi DIVNA secanja, a i muzika je nostalgična ( iako "amaro ricordo" koliko znam, znaci gorka sećanja) Dragan Miladinović
Write comment (0 Comments)

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 7 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...