Komentari

Sve može biti efikasnije

Vrlo lep članak koji ukratko daje pregled energetske problematike i svetu i kod nas. Tačno je da se iscrpljuju fosilni energetski resursi, i sve izgleda kao jedan ogroman,dugotrajan i kontrolisani požar na planeti, sa efektima na atmosferi, koji nam nikako ne idu u prilog. Postoji i čeka na implementaciju novo tehnološko dostignuće, koje može prilično da pomogne u efikasnosti prenosa električne energije i time doprinese uštedama na resursima i smanjenju emisije CO2! Pogledati sajt; www.energytoys.ag.rs
Write comment (0 Comments)

haha

pravi smak sveta ce biti u 4500000000 godini kada ce se sunce pretvoriti u velikog dzina i progutace veneru i jos neke planete i nasu
Write comment (0 Comments)

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 22 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...