Baš je bilo prijatno razgovarati sa osnovcima juče na opservatoriji u Mladenovu kod Miloša Gagića. Svašta znaju ti učenici, mada su još vrlo stidljivi i malo se plaše da kažu ono što misle. Ipak, kad je poseta odmakla, raspričali su se. Ali ubrzo su morali da krenu kući, pa su nedovršene priče ostale da čekaju na drugi susret.

Evo fotografija Jaroslava Grnje

JG1

JG2

JG3

 

 

 

 

Ceo album Jaroslava Grnje (22 fotografija)

Đaci na opservatoriji 


Komentari

  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 2 sati ranije
  • Синиша said More
    I AI može, samo ćirilica ne može.... 4 sati ranije
  • Синиша said More
    Suštinski, nisu ništa objasnili.... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Ako je prema tvrdnjama naučnika u... 1 dan ranije
  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 3 dana ranije

Foto...