Šta bi se desilo kada biste izgubili čulo dodira? - Antonio Kataldo

Uglavnom ne smatramo da je čulo dodira od vitalnog značaja za kretanje, ali dodir je deo mreže koja je odgovorna za sve osećaje koji se javljaju na površini našeg tela i unutar njega. Ovaj sistem reguliše dodir, bol, temperaturu i naš osećaj za prostor. Dakle, na koji tačno način naš mozak obrađuje ove informacije? I šta se dešava kada nešto pođe po zlu? Antonio Kapaldo istražuje. 

Uključite / isključite prevod dole desno: strelica

dodir1

dodir2

dodir3

  

  

 
 
 
 

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 6 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 20 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 22 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 23 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije

Foto...