Svojim prethodnim komentarima na članak Britanski naučnici... ste pokazali da ne poznajete teoriju evolucije, iz njenih osnova, a sada to nepoznavanje potkrepljujete ovim komentarom. Naravno da otkriće vanzemaljskog života NE bi bio nikakav šamar teoriji evolucije, nego naprotiv. Vanzemaljski život bi bio još jedan dokaz u prilog teorije evolucije.
Pobrkali ste evolucioniste sa kreacionistima. Molim, upoznajte se sa teorijom evolucije pre bilo kog nastavka diskusije.
Sem toga, članak koji komentarišete ste pročitali površno te niste zapazili da se u njemu ističe naučni značaj otkrića organske materije na Marsu (ako se to otkriće potvrdi za koji dan).


Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 17 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...