Što se tiče samog AstroFesta 2009. Turistička zajednica Višnjan kojoj je bila prepuštena organizacija, nije baš u najboljoj financijskoj situaciji i AsroFest će biti jako skroman.. .vjerojatno bez žive glazbe, osim ako sudionici sa sobom ne ponesu gitare, bubnjeve, flaute itd.

Biranje astronomskog vina bi trebalo ići dan ranije na starom trgu u Višnjanu .... i tamo glazba i nije nešto bitna.

Astronomsko društvo Višnjan brinuti će samo o opažanju za građanstvo i druženju astroma amatera koji navrate. Ako netko bude kanio doći na takav "srezani" AstroFest neka nam unaprijed javi da mu se na Tićanu osigura mjesto za šator!

Sve najbolje,


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 23 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 2 dana ranije

Foto...