Što se tiče samog AstroFesta 2009. Turistička zajednica Višnjan kojoj je bila prepuštena organizacija, nije baš u najboljoj financijskoj situaciji i AsroFest će biti jako skroman.. .vjerojatno bez žive glazbe, osim ako sudionici sa sobom ne ponesu gitare, bubnjeve, flaute itd.

Biranje astronomskog vina bi trebalo ići dan ranije na starom trgu u Višnjanu .... i tamo glazba i nije nešto bitna.

Astronomsko društvo Višnjan brinuti će samo o opažanju za građanstvo i druženju astroma amatera koji navrate. Ako netko bude kanio doći na takav "srezani" AstroFest neka nam unaprijed javi da mu se na Tićanu osigura mjesto za šator!

Sve najbolje,


Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 2 sati ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 6 sati ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 18 sati ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 22 sati ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 2 dana ranije

Foto...