Astronautika: misije

Ako 30. avgusta raketa, koja će u kosmos poneti lutku, ne eksplodira, Danska bi mogla uskoro da postane četvrta država koja će u Zemljinu orbitu lansirati čoveka. Peter Madsen i Kristian von Bengston pokrenuli su pre šest godina neprofitnu organizaciju "Copenhagen Suborbitals" čiji je cilj lansiranje čoveka u kosmos...

Pogledajte ovu vest i ovde.

Prilog poslala
Romana Vujasinović


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 14 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 16 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...