The death of the universe

"Znamo li kako će naš svemir završiti? 

Kosmolozi imaju tri moguća odgovora na ovo pitanje: zvana „veliko hlađenje”, „veliko kidanje” i „veliko sažimanje”.Znamo li kako će naš svemir završiti? 

 

Uključite prevod ako vam je potreban! (dole desno) strelica

end1

end3

end4 

 

 

  

 
 
 

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 8 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 22 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije

Foto...