U ponedeljak, 7. februara, tačno u centru Novog Sada u 19 sati počinje velika promocija našeg časopisa. Na Trgu Slobode biće postavljene dve tende, sa nekoliko stolova. Okolo će se razmestiti desetak teleskopa. Deliće se pokloni, biće muzike i toplog čaja. Ko želi moćiće da gleda kroz teleskope do mile volje. Za važne informacije iz svemira na usluzi posetiocima će biti nekoliko profesora sa novosadskog PMF, a takođe i nekoliko autora članaka AM. O instrumentima će govoriti samograditelji i iskusni nebeski osmatrači .

Sve u svemu očekuje se dobar provod. Dođite, sigurno ćete videti mnogo svojih prijatelja.

OVDE ĆEMO BITI:

Trg_slobode

Trg Slobode u Novom Sadu

 O časopisu Astronomski magazin


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 11 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 1 dan ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 1 dan ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 1 dan ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 1 dan ranije

Foto...