kamera AM

Svašta smo saznali sa Međunarodne svemirske stanice, a konačno evo i odgovora na pitanje koje nas je vekovima golicalo:

DA LI U SVEMIRU MOŽEMO DA PLAČEMO?

Mislimo, naravno, na prostor van domašaja gravitacije, ali unutar nekog svemirskog broda ili orbitalne stanice u kojem inače može pristojno da se živi.


Prvo u sebi dajte vaš odgovor, a onda pogledajte:

 

plakanje svemir 

 

  

 

Može li vatra da gori u vasionskom brodu?




Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...